Gražiausi ir pigiausi paminklai V.Gulbinienės įmonėje
Paminklų kainos nuo 300 LT.
Kinietiškais paminklais neprekiaujame.
Paieška:
LT | EN | RU | ER

Pradinis
Sveiki atvykę,

Atsižvelgdami į pasunkėjusias gyvenimo sąlygas paminklams  TAIKOME DIDELĘ NUOLAIDĄMūsų privalumai:
  • Suteikiame ilgą garantinį laikotarpį
  • Paminklai tik iš aukščiausios akmens rūšies
  • Užsakymus atliekame kokybiškai, greitai ir sutartu laiku
  • Geriausias kokybės ir kainos santykis garantuojamas
Mes bendradarbiaujame su užsakovu visame paminklo gamybos procese: nuo dizaino iki pagaminimo ir pastatymo. Naujų gaminių kūrimu rūpinasi menininkai – skulptoriai.

Paminklo (antkapio) kūrimas– bendras mūsų ir Jūsų darbas.

Dinamiškas paminklų asortimento atnaujinimas. Per metus sukuriama daug naujų paminklų modelių. Užsisakius paminklą žiemos metu ypač didelės nuolaidos. Norintys paminklą įsigyti pigiau žino, jog būtina atvykti tiesiai pas pardavėją, o ne pas tarpininkus kurie siūlo paminklus kapinėse, taip pasiimdami dalį pinigų nuo Jūsų užsakymo sumos.

Pas mus Jūs tikrai greitai surasite ir išsirinksite paminklą už prieinamą kainą bei palankiausiomis sąlygomis.

Mūsų įmonėje yra daromi ne tik paminklai, mes apipavidaliname kapavietes: dedame (įvairias trinkeles, ornamentus). Naudojame tik kokybiškas ir ilgaamžes trinkeles. Klojame kapus plokštėmis, labai gražiai darome iš plokščių "bangas". Taip pat darome 1-os, 2-jų, 3-jų dalių paminklus, skulptūras. Turime profesionalų skulptorių. Raides graviruojame akmenyje, klientui pageidaujant prisegame metalines raides.

Dirbame be išeiginių nuo 08:00 val. iki 20:00 val.
Paminklus statome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje... žodžiu visoje Lietuvoje.
Taipogi bendradarbiaujame su www.paminklai-kapams.lt

Po žeme ir meilė, ir dvejonės,
Po žeme ir skausmas, ilgesys.
Po žeme nespėti pasakyti paskutiniai žodžiai:
„Atleisk! Tave beprotiškai mylėjau...
Bet dabar... jau išeinu...“

Jei sugalvojote statyti paminklą artimam žmogui, būtinai užsukite į V.Gulbinienės namus Žibuoklių g. 12. Neapsiriksite. Maloniai Jūsų lauksime ir aprodysime jums daugybe paminklų ir patarsime, kokį paminklą pasirinkti. Jau 17 metų šioje srityje dirbdami turime didžiulę patirtį. Mūsų įmonės statyti paminklai puošia daugybe kapinių Lietuvoje. Mūsų statytų paminklų yra ir Latvijoje, ir Baltarusijoje.
V. Gulbinienės įmonė dirba jau 17 metu ir nuolat plečia savo veiklą.Ši įmonė gali jums padėti pastatyti paminklą ir apipavidalinti kapavietę pagal jūsų pageidavimus, bet kurioje Lietuvos (ir ne tik) vietoje. Čia dirba profesionalus skulptorius - tai dar vienas patarėjas kaip įamžinti mirusio žmogaus buvusius pomėgius ar jo atliktus darbus.

Išėjo žmogus, liko jo darbai, atsiminimas apie jį. Atsiminimą tinkamai įamžinti. Geriausia tai atlikti pastatant mirusiam paminklą.

Kaip tiktai apie išėjusi į amžinybę žmogų ir jam norima pastatyti paminklą, geriausia pradėti galvoti dabar, prasidėjus žiemai. Yra laiko gerai ir ramiai apmąstyti ko norime ir ką galime padaryti savo artimiems žmonėms. Paminklų pasirinkimas didelis, todėl reikėtų atsakingai pagalvoti apie gera, patikima, rūpestinga meistrą. V. Gulbinienė įmonė kaip tik tokia ir yra, pasiruošusi Jums padėti. Ši įmonė jau dirba 17m., turi didele patirti ir išsikovojusi didelį pasitikėjimą. Tarp užsakovų, ji nuolat plečia savo veiklos apimtį. Atliekamų darbų sąrašas platus:kapaviečių tvarkymas(dengimas, betonavimas, trinkelių klojimas, raidžių kalimas ant paminklų metalinis raidžių tvirtinimas ir kt.).

Būtina paminėti, jog įmonėje dirba profesionalus skulptorius, sugebantis pagal Jūsų norus pateikti pasirinktus paminkliniu skulptūrų pavyzdžius, kita išpildyti Jūsų pageidavimus pagal pateiktus įsivaizdavimu ir mintis.

Paminklų pavyzdžių demonstravimas aikštelėse žibuoklių 12.g. Šiauliai, ir prie Donelaičių kapinių, galite išsirinkti Jums patinkanti paminklą ir jau akivaizdžiai, o ne nuotraukose pamatyti, kaip tai atrodo natūroje.

V. Gulbinienė Jums visada nuoširdžiai patars, parodys daugybe jos įmonės, statytų paminklų, pvz. betkuriame Lietuvos ir ne tik Lietuvos miestų ir miestelių kapinėse. Patars kokios šalies (Ukrainos, Karelijos, Lietuvos, Švedijos ir kt.) akmenys geriausi pasirinkti.

V. Gulbinienės svarba ne tik koki akmenį pasirinkti, bet ir kaip gražiau sutvarkyti visą kapavietę, nes tik bendras vaizdas, kapo sutvarkymo sėkmė.

V. Gulbinienės įmonė plečia savo veiklą ir atidaro paminklų aikštelę prie Šiaulių (Donelaičio) kapinių. Čia galėsite gyvai apžiūrėti ir išsirinkti Jums patinkanti paminklą. Paminklų aikštelė nustebins Jus paminklų įvairove!

Orginalus ir auksciausios kokybes paminklai , pagaminti Lietuvoje geriausia ivertinima turincios Viktorijos Gulbinienes paminklu kompanijos. Musu paminklai yra pastatomi ir pristatomi pagal kiekvieno kliento pageidavima. Paminklu kainos ir kokybes santykis garantuotas. Kiekvienas paminklas suteikia unikalumo ir yra isskirtinis , tad klientas ras butent jam labiausiai patikusi paminkla ir jam priimtina varianta.

V. Gulbinienės įmonė norėdama palengvinti Jūsų vargus, siūlo Jums paminklų gamybos, kapavietės
dengimo, betonavimo, trinkelių dėjimo, kapavietės apipavidalinimo, raidžių iškalimo, metalinių raidžių
tvirtinimo ir kt. paslaugas. Mūsų profesionalus skulptorius daro skulptūras pagal individualius užsakymus.
Paminklų pavyzdžius atnaujiname nuolatos. Paminklų kainos derinamos, paminklų kainos ypač sumažėja
žiemos metu. Žmonėms, kurie neturi galimybės susimokėti iš karto už paminklo gamybą, suteikiame progą
mokėti dalimis.
Dirbame nuo 2001 metų. Šiuo metu vargu ar yra Lietuvoje kapinės, kur nestovėtų ir nepuoštų kapų V.
Gulbinienės statyti paminklai. Ir ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje (Jurmaloje, Rygoje, Jalgavoje), net ir
Baltarusijoje (Minske).
Prekiaujame tik kokybiškais ir gero akmens paminklais. Neprekiaujame kinietiškais paminklais.
Mūsų nuoširdus darbas ir pagalba Jums, sumažins Jūsų skausmą ir vargus kapinių priežiūroje.

Kapai, kapai, kapeliai... Atėjęs čia, į Amžinojo poilsio vietą, pajunti ne tik neapsakomą ramybę, bet ir didžiulę širtgėlą. O kiek paminklų, paminklėlių! Skaitai ant jų iškaltus užrašus su Mirusiųjų pavardėmis, vardais, gimimo ir mirties datomis ir susimąstai, kokio skirtingo amžiaus žmonės atgulę Amžinajam poilsiui. Čia ilsisi ir mažytis vaikelis, dar nemokėjęs ištarti „ma-ma“, ir jaunas vaikinas, nespėjęs patirti pirmosios męilės jausmo, ir būsima jaunamartė, nebeužsivilkusi nuotakos suknelės, ir jie visi kažkieno broliai, seserys, tėvai, seneliai. Žiūrinėji paminklinius užrašus ir galvoji: mirtie, mirtie, kodėl tokia negailestinga, kodėl nuskynei tiek gražių žiedų?... Staiga supranti, kad vaikštai lyg po ašarų pakalnę, tarsi matydamas prie kiekvieno kapo skausmo sukaustytus artimųjų veidus, tarsi girdėdamas širdį draskančias jų atsisveikinimo raudas.
Nejučiomis pradedi galvoti: „O kaip atrodytų kapai be paminklų, ar jie neliktų bevardžiai?“. Ne, mūsų Artimųjų kapaibevardžiai niekada neliks, turime puikių įmonių, gaminančių paminklus, mums tereikia tik pasinaudoti jų paslaugomis.

Paminklas yra privatus statinys, materialus objektas, kuriuo siekiama ką nors įamžinti atminti. Gimsta žmogus ir pradeda kurti savo paminklą, kaip jis gyvena savo gyvenimą žemęje. Žmogui išėjus į Amžinybę, paminklas turėtu būti jo gyvenimo veidrodis. Norint sukurti paminklą reikia ką nors žinoti apie kape palaidotų žmonių gyvenimus kai kuriais tarpsniais. Mano darbuotojai primdami klientus daug laiko skiria bendravimui, siekdami parinkti patį tinkamiausia sprendimą ir tik po to pasiūlo keletą variantų paminklų, iš kurių parenkamas pats tinkamiausias. Jis turėtų tikti ir prie kapinių aplinkos. Aptarus su klientu visas detales, pradedane projektuoti būsimą, pasirinktą paminklą. Su paminklo užsakovu dar kartą apsvarstone paminklo sukurtą projektą, aptariame, kokios bus naudojamos medžiagos, kuriai datai užsakymas bus įvykdytas ir pasakome, kiek apytikriai kainuos ir kiek reikės įmokėti avanso.
Atsakingai pradedame komplektuoti reikiamas medžiagas paminklo statybai. YPATINGĄ DĖMESĮ skiriame atliekamų darbų kokybei, nes paminklas bus statomas Šventoje vietoje mirusiajam atminti, pagerbti. Paminklas turi atrodyti kukliai, bet jspudingai. kad kiekvienas praeinantis pro ji sustotų, persižegnotų ir pagerbtu tylos minute gulintįjį po šiuo paminklu. Musu darbuotojai turi ilgametę darbo patirtį. Buvo Statomi paminklai ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Latvijoje. Yra sukurta ir pastatyta daugiau kaip tūkstantis paminklų. Jei pageidaujate statyti kokybišką ir išskirtinį paminklą, prašome kreiptis adresu: Žibuoklių 12. Šiauliai tel. nr. 867102774 arba 860491801.

Mintys kapinėse

Tenka lankytis Panevėžio, Širvintų, Šiaulių, Gruzdžių, Mosėdžio ir kitose kapinėse. Stovint prie kapo, uždengto masyvaus žalio marmuro plokštėmis, iškyla klausimas kam mes statome paminklus gyviesiems ar mirusiems.

Prieš 20-30 metų buvo statomi kryžiai iš lietuviško lauko akmens. Paminklai buvo kuklūs, paprasti su iškaltomis pavardėmis. Kapas apsodinamas lietuviškomis tradicinėmis gėlėmis, bet į jas būdavo įdedama daug širdies, atminties ir meilės mirusiems. Kapai buvo lankomi dažnai pakeliui į bažnyčią ar iš jos ir meldžiamasi už mirusius, prisimenant Juos tokius kokie Jie buvo gyvi.

Per paskutinius kelis dešimtmečius vaizdas kapinėse iš esmės pasikeitė. Atsirado paminklai iš Kinietiško, Ukrainietiško, Kareliško, Švediško ir kitokio akmens. O kur lietuviškas akmuo. Mano nuomone kapas neturėtų būti uždengtas vien akmens plokštėmis, kokios brangios jos bebūtų, nes dingsta gyvas ryšys su mirusiais. Sodinant gėles, dekoratyvinius medelius, grėbiant lapus, purenant žemę atgimsta prisiminimai apie mirusius. Atsiranda laiko apmąstymams, sustiprėja ryšys su praeitimi.

Patrauklu yra kai dalis kapo užpilama akmens skaldele ar uždengiama akmens masės plytelėmis, bet lieka vietos gėlėms ar dekoratyviniams krūmeliams.

Renkantis paminklą kartu reikia planuoti ir visos kapavietės sutvarkymą, kad susidarytų bendra organiška visuma. Paminklas kažkuria prasme atspindi gyvųjų požiūrį į mirusįjį. Mano nuomone paminklą gaminti ir statyti turėtų taspats meistras tada būtų daugiau harmonijos. Paminklo dizainas ir turinys didžia dalimi priklauso nuo užsakovo pageidavimų. Tačiau geras paminklų meistras gali patobulinti užsakovo mintis. Aš asmeniškai kreipčiausi į tą paminklų meistrą, kuris daugelį metų užsiima tuo verslu ir supranta klientų norus.
Šiuolaikiniai paminklai gali būti įvairiausių formų: kvadratiniai, pailgi, ovalūs, vienos, dviejų, trijų ir daugiau dalių. Man labai imponuoja paminklai iš granito. Ši medžiaga priduoda paminklui solidumo, didingumo. Statant paminklą, tvarkant kapą galima naudoti kontrasto principą, tada derinamas juodas akmuo su baltu. Ekonomiška yra darant paminklą iš to paties akmens pasigaminti vieną ar dvi vazas gėlėms merkti. Susidaro geras vaizdas ir praktiška. Paminklų ir antkapių dydžiai gali būti įvairūs, priklausomai nuo turimos vietos kapinėse.

Didžiausia neviltis apima mane pamačius balandomis ir kiečiais apaugusius kapus. Laimei atsirado kapų priežiūros paslauga ir apžėlusių kapų gerokai pamažėjo. Man labai nepatinka serijiniai paminklai, kurie mums rodomi paminklų aikštelėse. Individualiai gaminamas paminklas konkrečiam mirusiam, įgyvendina norimą idėją ir prasmę, tam galima pasitelkti akmens skulptūros menininkus, keramikus ar kalvius.

Nors ir labai gražus paminklas su gilia mintimi apie mirusįjį, jei kapas nuolat neprižiūrimas, netenka prasmės. Lankykime ir tvarkykime artimųjų kapus. Tegu prisilietimas prie artimųjų kapų daro mus nuoširdesniais. Tokios mintys, mane aplankė prieš vėlines, kuriomis pasidalinau su Jumis...

Pametėjau akmenį,
o jis nukrito.
Pametėjau paukštį,
ir jis nuskrido.

~‬Rigden Džapo‬

Kaip sakoma, akmuo yra akmuo,‭ ‬kietoji uoliena.‭ ‬Kažkada jis buvo‭ ‬didžiulės,‭ ‬dangų‬‬‬‬remiančios uolos dalis.‭ ‬Tačiau,‭ ‬būdamas vienyje,‭ ‬akmuo svajojo apie nepriklausomybę.‭ ‬Ilgainiui ‬‬‬‬abejonės atliko savo griaunamąjį darbą,‭ ‬uola ėmė skilinėti,‭ ‬ir akmens svajonės išsipildė‬‬
Akmuo. Akmenys. Akmenėliai… Pavieniai ar jų grupės. Dažnai juose galima rasti žmogaus veiklos pėdsakų.Kai kurie jų yra kažkada žmonių aptašyti, suteikiant jiems tam tikrąformą; kituose - iškalti įvairūs ženklai, apskriti ar žmogaus pėdos formos įdubimai. Istoriniu paminklu laikomi ir iš pažiūros paprasti akmenys, tačiau statyti ar sukrauti kuriam nors tikslui arba
jeigu apie juos yra žinoma pasakojimų bei padavimų.
Akmenys, kaip ir kiti gamtos stebuklai, – tai tobulas Dievo kūrinys, kurio net neįtikinamiausios formos yra vienintelės, nepakartojamos, harmoningos. Jie gyvi ir stebuklingi, turi savo dvasią, ir, žinoma, gali kalbėti. Prakalbinti juos nesunku, jei tik atveri savo širdį ir priimi kaip išsiilgtą draugą.
Akmuo - viena seniausių statybinių medžiagų, kurią mums siūlo gamta. Tačiau akmens amžiaus palikimas žmogaus slenkstinį akmenį mūsų namuose keičia akmeninės laiptų pakopos akmeninis ugniakuras tapo židiniu, o akmuo valgio gaminimui – tiesioog virtuvės stalviršiu.
Natūralus akmuo - tai ypatinga gamtos dovana. Jo išskirtinės savybės – Ilgaamžiškumas, nepaprastas grožis - suteikia kūrybos laisvę ir originalumą. Marmuras, granitas, travertinas, oniksas, skalūnas padės Jums susikurti šiltą, išskirtinę ir natūralią aplinką.
Tad pirkite akmenis iš patikimų pardavėjų, t. y. tų, kuriuos pažįstate ir žinote, kad jie Jūsų neapgaudinėja.
Gyvenimas tai vėjo gūsis

Paminklas – paskutinė dovana Jūsų artimui, todėl patikėkite šį darbą patyrusiems specialistams.

Saulė mus džiugina savo šiluma, žalumos kilimas darosi vis ryškesnis. Atėjo pavasaris. Visi turime daug darbų. Tačiau šiuo metu didžiausias ir svarbiausias mūsų darbas apsilankyti kapinėse ir po žiemos ten apsitvarkyti. Apsitvarkius toliau reikia pradėti planuotis ką reikia sutvarkyti kapavietėje ir kokius sodinsime kapinėse augalus.
Artimųjų kapai, jų sutvarkymas parodo mūsų santykius su mirusiais giminėmis, artimaisiais, pagarbą Jiems.
Tie žmonės, kurie šiemet planuoja tvarkyti kapavietę ir statyti paminklą, turi suskubti. Paminklų statymo sezonas jau prasidėjo. Geri meistrai jau turi nemažai užsakymų. Ieškant paminklų meistro siūlau pradėti nuo paieškos internete. Susiradus koordinates reikia važiuoti pas meistrą į dirbtuves ir tęsti dialogą vietoje. Renkantis ir užsisakant paminklą pas meistrą svarbu susiplanuoti kapavietės sutvarkymo, paminklo gamybos ir pastatymo grafiką. Grafiko vykdymą reikia kontroliuoti pačiam užsakovui ir pasiekti, kad meistras jį vykdytų. Svarbu nepalikti visų darbų savieigai arba vien tik meistrui, kad nekiltų kokių nesklandumų.
Dengiant kapą nedidelėmis akmens ar granito plytelėmis gražiai atrodo lietuviški tautiniai raštai arba ornamentai liaudiškais motyvais. Galima naudoti skaldelę arba akmenukus, kurių yra didelis pasirinkimas. Tvarkant kapą privalu prisiderinti prie šalia esančių kapaviečių. Nesudarkyti bendro kapinių vaizdo. Tvarkyti kapą skoningai,kukliai, tvarkingai, bet išvaizdžiai. Prieš pradedant kapavietės tvarkymą reikėtų tai aptarti su platesniu giminių ratu, kad vėliau nekiltų nesusipratimų, nesklandumų ar net priešiškumo.
Ant kapo siūlome sodinti daugiamečius augalus, kurie nereiklūs priežiūrai, bet yra spalvingi žiedais, o rudenį puoš kapą lapų spalva ir faktūra. Pavasarį tinka našlaitės, vėliau begonijos. Svarbu, kad mūsų artimųjų kapai būtų neužmiršti ir neapželtų piktžolėmis, nes jie to nenusipelno.
Lankykime ir tvarkykime ARTIMŲJŲ kapus.
Mūsų ieškokite:
Viktorijos Gulbinienės Įmonė
Žibuoklių g. 12,
76328, Šiauliai

Kontaktinis telefonas
(8 ~ 604) 91 801